Матеріально-технічна база ЗДО №36 "Червоненька квіточка"

Приміщення ДНЗ - двоповерхове цегляне, збудоване за типовим проєктом та введене в експлуатацію у 1982 році. Загальна площа –2 541,4 м2. Проєктна потужність дитячого закладу розрахована на 280 місць. Територія та приміщення відповідають санітарним нормам і правилам утримання та облаштування ДНЗ. Приміщення на 100% використовується за призначенням. Стан  споруд на території дошкільного закладу задовільний та відповідає санітарним нормам, правилам облаштування та утримання установи.

Приміщення закладу обладнане  системою централізованого опалення та водопостачання, що знаходиться в належному стані. У 2020 р. було здійснено капітальний ремонт каналізаційної системи.  Система опалення, вентиляції та температура повітря приміщень дошкільного закладу відповідають вимогам санітарних норм. Територія закладу займає 0,86 га, огорожена по периметру сіткою, усі секції  пофарбовані, але мають пошкодження. Стан асфальтового покриття території – незадовільний.

На території ДНЗ знаходяться: 13 критих павільйонів; зелені насадження, екологічна стежина, яка забезпечує умови ознайомлення дошкільників із  способом вирощування та використання фруктових, ягідних, хвойних, лікарських  рослин і виховує  еколого-доцільну поведінку у дітей. Усі групи на території дошкільного закладу мають ігрові майданчики із зеленими насадженнями та критими павільйонами. Територія закладу має естетичний вигляд, достатньо озеленена. Ігрові, спортивні майданчики та обладнання підтримується у задовільному, безпечному стані. Територія щоденно прибирається двірником, сміття збирається у контейнер і вивозиться щотижня. У спеку ділянка поливається, після поливу здійснюється прибирання. Газони косяться за потребою. Клумби постійно утримуються в належному стані. Узимку пісок з пісочниць прибирається; територія очищується від снігу; з дахів убираються бурульки; приводяться в належний стан пішохідні доріжки (своєчасно посипаються піском, очищується крижане налипання); своєчасно прибираються зламані снігом гілки. 

У 2018 році проведено капітальний ремонт харчоблоку, придбано плити та холодильне обладнання, проведена реконструкція м'якої покрівлі ДНЗ на шатрову, капітальний ремонт вхідних ганків та тамбурів. Капітальний ремонт холодного водопостачання в підвальному приміщенні, каналізаційної системи в підвальному приміщенні здійснено у  2020 році. Поточний ремонт приміщень проводиться своєчасно та якісно.

У закладі  є протипожежний інвентар, пожежний щит, 11 вогнегасників та кран-комплекти з пожежними рукавами.

Освітлення приміщення здійснюється світлодіодними лампами, які відповідають вимогам Санітарного регламенту.  

У групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування.

У музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, колонка, проєктор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти.  Спортивна зала обладнана необхідним спортивним інвентарем. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Важливим кроком на шляху формування ефективного інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами для забезпечення реалізації права дітей на здобуття якісної дошкільної освіти, їх фізичного, розумового і духовного розвитку – є створення ресурсної кімнати, спеціально облаштованим приміщенням, призначеним для розвитку дітей з ООП, гармонізації їхнього психоемоційного стану, надання психолого-педагогічних занять.

Ресурсна кімната поділена на мобільні зони: ігрова, пізнавальна, корекційна. Вона є зручною та затишною, водночас багатофункціональною, де зібрані стимулятори, які діють на всі сенсорні сфери дітей, а саме: зорові (світло і колір), слухові (звуки, музика), нюхові (легкі аромати), тактильні (іграшки, обладнання) відчуття. Кімната оснащена дидактичними посібниками на розвиток психічних процесів, ознайомлення з навколишнім світом, соціумом, та на розвиток у дітей дрібної моторики. Практичним психологом здійснюється психодіагностична, консультативна, організаційно-методична, корекційно-відновлювальна, профілактична робота. З метою корекції відхилень в емоційній сфері (зняття емоційної напруги, дитячих страхів, тривожності, агресивності) використовуються різноманітні психокорегувальні методики серед яких належне місце посідають: пісочна терапія, арт-терапія, казкотерапія.

Технічне обладнання:

1. Комп’ютер (системний блок, монітор, мишка, клавіатура);

2. Телевізор;

3. Кольоровий принтер Canon А4 для друку індивідуальних дидактичних матеріалів для занять.

Додаткове обладнання:

1. Обладнання для пісочної терапії - стіл для ігор з піском та водою.

2. Пісок для піскової терапії;

3. Дрібні іграшки з різних класифікаційних групп для ігор в піску;

4. Побутові предмети для ігор з піском і водою (ситечка, лійки, мірні стаканчики);

5. Шумові іграшки (для дітей з аутистичним спектром);

6. Багатофункціональна деревяна дошка – сітка;

7. Подіум для релаксації (острівець для відпочинку);

8. Набір PECS карток для роботи з дітьми з аутичними розладами;

9. Іграшки для розвитку первинних рухів і навичок (кубики, мотрійки, шнурівки, розрізні дерев’яні пазли);

10. Розвиваючі ігри (лото, друковані ігри);

11. Іграшки символічні (для ознайомлення з навколишнім світом) – магнітні – свійські та дикі тварини, город та сад, предмети побуту, магазин;

12. Конструкторсько-будівельні іграшки (дерев'яні), кубики пластмасові;

13. Іграшковий транспорт;

14. Приладдя для малювання;

15. Чуттєва розвиваюча коробка;

16. Дидактичний роздатковий матеріал: скляні камінці, м’які помпони, фетрові кружечки;

17. Шумові коробочки.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності зроблені руками вихователів та придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому, маніпуляційного кабінету, ізолятора наодне ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, картопелечистка, жарочна шафа, чотири електроплити, універсальний привід.

Пральня забезпечена: одна пральна машина, праски, швейна машина. Є кімната для сушіння білизни.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти міського бюджету

 

 

Download
Затверджені кошти(заміна вікон).pdf
Adobe Acrobat Document 22.5 KB
Download
Договір_технагляд.pdf
Adobe Acrobat Document 169.1 KB
Download
Договір_капітальний ремонт.pdf
Adobe Acrobat Document 875.4 KB
Download
Договір _кошторисна документація.pdf
Adobe Acrobat Document 508.2 KB
Download
Акт_технагляд.pdf
Adobe Acrobat Document 135.4 KB
Download
Акт_кошторисна документація.pdf
Adobe Acrobat Document 139.2 KB
Download
Акт_будівельних робіт.pdf
Adobe Acrobat Document 323.0 KB
Download
Затверджені кошти(асфальт покриття).pdf
Adobe Acrobat Document 22.8 KB
Download
Договір_технагляд(асфальт_покриття).pdf
Adobe Acrobat Document 288.3 KB
Download
Договір_капремонт(асфальт покриття).pdf
Adobe Acrobat Document 448.3 KB
Download
Договір_автор нагляд(асфальт покриття).p
Adobe Acrobat Document 278.5 KB
Download
Догов_коштор докум(асфальт покриття).pdf
Adobe Acrobat Document 178.0 KB
Download
Акт_технагляд_5707_95.pdf
Adobe Acrobat Document 56.3 KB
Download
Акт_капрем асфальт покрит_466206_46.pdf
Adobe Acrobat Document 131.7 KB
Download
Акт_авторський нагляд_2700_00.pdf
Adobe Acrobat Document 65.9 KB
Download
акт_15_проєкто-коштор_докум_17610_09.pdf
Adobe Acrobat Document 65.0 KB

Матеріально-технічне забезпечення (%):

1. Технологічне обладнання харчоблоку - 80%;

2. Технологічне обладнання пральні - 40%;

3. Кухонний посуд - 90%;

4. Столовий посуд - 89%;

5. Постільна білізна - 80%;

6. Дитячі меблі - 90%;

7. Іграшки та ігрове обладнання - 77%;

8. Обладнання медичного кабінету - 80%.