З метою розвитку творчої особистості, креативності, повної самореалізації нахилів та інтересів дітей, з урахуванням запитів батьків, у ДНЗ організована робота гуртків:

 

Гурток «Барвистий килимок» - ткання на рамках ознайомлює дітей з технологією художнього ткацтва, історією мистецтв, етнографією та традиціями українського народу. Його актуальність  полягає в тому, щоб сформувати у дітей уявлення про значення і місце прикладного мистецтва в культурі, сприяти відродженню, збереженню і розвитку народного традиційного ткацтва України.

Керівник гуртка – вихователь Денисенко Вікторія Вікторівна

 

«Майстерня радості» -  гурток з тістопластики. Ліпити з тіста одне задоволення. Сіль, мука, вода от і все, що потрібно для умілих долоньок. Робота з тістом допомагає задовольнити потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати загальний та спеціальні здібності, своєчасно виявляти обдарованість дітей, виховувати культуру почуттів через ознайомлення з історичною спадщиною Сумщини.

 

 Керівник гуртка – вихователь Тарновська Алла Анатоліївна

«Нитяна графіка» - вишивання  ниткою та голкою по картону. Заняття гуртка покликані стимулювати здібності творчої індивідуальності, прилучити дітей до краси і гармонії, до мистецтва, пробудити творчі сили. Створені дітьми вишиванки використовуємо для естетичного оформлення інтер’єру дошкільного закладу

 

Керівник гуртка – вихователь Боровик Валентина Василівна

«Шахова скарбничка» - гра в шахи, шахмати. Вже давно відомо, що більшість основних навиків, спосіб мислення та вміння приймати рішення, закладаються в дитинстві. Саме тому так важливо з самого раннього віку привчати свою дитину до самостійного мислення, тренувати її пам'ять і розвивати вміння абстрактно мислити. Таке навчання має бути не лише корисним, а й цікавим. А що може бути більш захоплюючим і одночасно повчальним, як не шахова гра: протистояння чорного і білого королівств?

 

Керівник гуртка – вихователь Савкіна Ольга Олександрівна

«Флорбол» - спортивна гра. Одним із важливих завдань виховання дітей дошкільного віку є фізичний розвиток і фізична підготовленість, які характеризуються міцним здоров'ям, загартованістю дитячого організму, розвитком фізичних якостей. Гра з м’ячем та клюшкою є ефективним засобом розвитку спритності, в тому числі, ручної спритності дітей.  

 

Керівник гуртка –інструктор з фізкультури  Пушкар Світлана Сергіївна

 «Ложкарі» -  гра на дитячих музичних інструментах. Метою гуртка є задоволення потреби й цікавості дітей до музичної творчості. Ознайомлення дітей з різновидами музичних інструментів і музичних іграшок; навчання колективній грі;  індивідуальна робота з дітьми на основі їх інтересів, нахилів і уподобань; своєчасне виявлення ранньої музичної обдарованості у дітей.

 

Керівник гуртка – музичний керівник Токарська Лілія Анатоліївна

«Казкова вітальня» - кімната розвивальної спрямованості. Однією із основних умов розвитку потенціалу кожної дитини є підготовлене навколишнє середовище. «Казкова вітальня» - саме таке середовище, що кожна дитина, потрапивши туди, поступово звільняється від опіки дорослого та починає діяти самостійно, послуговується тим, що її оточує. Ігрове обладнання цієї кімнати є потужним інструментом для розширення світогляду дитини, її сенсорного пізнавального розвитку. Перебування в ний сприяє нормалізації психічного та емоціного стану дошкільників, зниженню неспокою та агресивності, позбавлення нервового збудження і тривожності, а також активізації мозкової діяльності.

 

Керівник гуртка –Савкіна Тетяна Дмитрівна